| Grasutza a întrebat:

De ce unii oameni nu pot sa taca, chiar daca stiu ca spun numai prostii de ce continuie sa vorbeascathinking

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

I don't want to see Si eu cand eram mica vorbeam incontinuu si mama imi zicea sa tac, dar eu nu ma opream pana nu imi terminam ideea.rolling on the floor) Incapatanarebig grin.

| monyk a răspuns:

Buna, pentru ca se cred destepti si vor sa demonstreze ca cine sunt ei...

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vorbesc sa se afle in treaba, sa se bage in seama, sa impresioneze sau... pur si simplu au diaree verbala laughing

| daii a răspuns:

Au limbarnita. Daca nu vorbesc un anumit timp.parca se descompun.Si cand deschid gura.iese stolu. Vorbesc fara sa gandeasca. vorbeste gura fara ei.

by daiiwinking

| Antrax a răspuns:

Pai o duc pana la capat daca tot au inceput.

| inna a răspuns:

Pentru ca nu i-a pus cineva inca la punct.

| juniper a răspuns:

Eh... vor si ei sa fie in centrul atentieiwinking

| Nimeni a răspuns:

Pai probabil considera ca sunt prea inteligenti...
Sau poate vor sa fie de ajutor intr-un fel...
Am si eu un coleg care ma exaspereaza...Se baga in vorba asa de-aiurea. Dumnezeulee.

| mikey a răspuns:

Pentru ca nu gamndesc inainte de a zice ceva ...iti dau un sfat ``gandeste-te de doua ori inainte de a spune ceva``happy

bye

| den a răspuns:

N-au ce face happy.

| slevin a răspuns:

Pentru ca nu-i ajuta mintea big grin