| PlanB a întrebat:

De ce voua fetelor va plac baietii rai care se baga in probleme ci nu baieti ,,cuminti" care isi vad de treaba lor ? big grin
cand zic cuminti ma refer ca nu injura nu insulta ...etc

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Kiew are dreptate dar mai sunt unele care sunt cuminti.

| VladimirPutin a răspuns:

Pentru că toate sunt curve

| Ana94 a răspuns:

Eu nu fac parte din acea categorie care se uită după băieţi răi.Pur şi simplu mi se par prea fiţoşi. Fetele alea vor băieţi mai răi ca să fie şi ele mai interesante, să fie şi ele mai populare însă poţi fi sigură că băieţii ăştia le ţin pentru altceva...

| ComatoseWine a răspuns:

Sunt multe motive:
poate ca nici ele nu sunt mai cuminti;
baietii rai sunt mai populari;
vor sa para mai interesante;
baietii cuminti nu se uita la ele si se multumesc si cu altceva;
sunt proaste;
le place sa fie controlate si subapreciate;
Parerea mea!

| Doηηa a răspuns:

Urăsc bad boys.
Ador băieții cuminți.

| MaDeclarFan a răspuns:

Pai ne plac si baietii aia, dar cei "rai" ne atrag pentru ca sunt mereu mai... opusi noua si mai misteriosi intr-un fel.Dar intr-un final ne dam seama ca nu poti duce viata buna cu ei oh go on

| HelloWorld a răspuns:

Baietii rai sunt "buni".
Baietii buni sunt si mai buni. laughing