| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp a inceput sa mi creasca barba (ma refer la cateva luni cand zic cv timp) si am mai multe fire la barbie si mustata si as vrea sa le las o saptamana sau 2 sa vad cat se multe sunt insa ar parea ciudata asta la scoala?

1 răspuns:
| Vlad_Rosu_1997 a răspuns:

Frate fa ce vrei. Ce le-ar pasa altora ce faci tu cu mustata ta. Crede-ma ca asta ar fi ultima problema a profilor tai. Iar cu colegii poti sa le spui ca fata de ei, tu iti lasi barbatia sa creascawinking