| FoofieLips a întrebat:

De ceva timp imi place un baiat foarte mult. Nu l'am mai vazut de aproape 2 luni, id'u lui de mess il am, dar imi este teama sa vorbesc cu el/ sa'i spun ca il plac deoarece ma gandesc ca m'ar putea respinge si atunci m'as simti pierduta. As dori sa ma sfatuiti in privinta asta. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce te grabesti sa ii zici ca il placi? Normal ca exista aceasta posibilitate si inca cum.In doua luni de zile probabil si-a facut o prietena sau mai stiu eu ce.Asa ca ai grija. Vorbeste cu el, despre orice si descoasa-lwinking

| nana a răspuns:

Salut FoofieLips. In viata trebuie sa fii pregatit si pentru a pierde cat si pentru a castiga. Toate astea fac parte din cursul vietii si la tine cat si la toata lumea.Trebuie sa faci din instinc ceea ce doresti, indiferent de reusita sau esec. Ne incercand nu stii daca pierzi sau castigi. Asa ca nu mai sta pe ganduri, urmeaza-ti dorinta si poate cine stie? Daca este inversul asteptarilor tale, nu-i bai. Nu-i capät de drum si poate vei avea ceva mult mai bun pregatit de destinul tau.Asa ca eu te sfatuiesc sa incerci. Daca reusesti si esti fericita de incercarea ta, faci cinste? Am glumit. Oricum eu iti doresc sa fii iubita si curajoasa. De multe ori sfaturile dau gres. Urmeaza-ti instinctul. Succes. Pup.
nana