| Mirceadumb a întrebat:

De ceva timp sunt indragostit de o fata, dar nu am avut curaj sa ii zic. Ea are prieten, dar am vorbit destul de multe cu ea si nu pot sa imi dau seama daca si ea ma place. la un moment dat, m-a intrebat de cine imi place, dar eu nu am avut curaj sa ii spun stiind ca are prieten. Credeti ca era bine sa ii fi spus, oare si ea ma place dar nu vrea sa o spuna?

1 răspuns:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Pai n-ar strica sa-i spui, ce o sa se intample? o sa zica da sau nu. Doar n-o sa ploua cu meteoriti big grin