| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme pc meu scoate un sunet parca ar fi o rasnica de cafea laughing poate sa fie din cauza ventilatorului?

7 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Sh mie imi facea la fel apoi cand il aprindeam se restarta de vreo 5 ori sh pana la urma s-a ars sursa Da acel ventilotor numai functioneaza bine

| kennyisdead a răspuns:

Are probleme cu ventilatorul.
Du-l la reparat, nu e nimic grav, spre deosebire de pc-u meu care s-a nascut cu ventilatorul stricat si urla ca aspiratorul laughing

| Anna_5295 a răspuns:

Nu cred... s-ar putea sa fie din cauza prafului depus...big grin

| ♥✖nYkO✖♥ a răspuns:

Pff...si al meu face la fel cand il pornesc dar pe urma se potolestelaughing)rolling on the floor. si eu cred ca tot din cauza la ventilator ethinking:Xbig grin

| lucian99 a răspuns:

Ar putea
Pentru orce eventualitate schimbal sau incearca sa-l repari
Numai bine, Lucian

| lucian99 a răspuns:

Deci dai fundita?

| Deliiiia a răspuns:

Verifica sursa, poate este nevoie s-o schimbi.