| ѕlαѕհ a întrebat:

De cateva zile am achizitionat un Evolio S4 Cobalt, iar de astazi nu mai are sunet decat in casti. Cand scot castile nu mai scoate niciun sunet, chiar daca e dat la maxim. Poate fi din cauza setarilor sau e stricat?

Răspuns Câştigător
| armos a răspuns:

E posibil sa aiba un strop de apa in mufa. Iti spune mereu ca ai conectat castile?

| ѕlαѕհ explică (pentru armos):

Am rezolvat problema, altul era defectul. L-am dus inapoi la magazin si l-am schimbat cu altul. Multumesc oricum de raspuns.

1 răspuns: