| BiaSiAtat a întrebat:

De cine va place cel mai mult de la Next Top Model?

6 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Emma Dumitrescu:) http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0
tie? :)

| Elial a răspuns:

Mie imi place mult de aia care a venit cu blana pe ea(cu sanii mari)sau cealalta care i-a dat sutienul jos.

| scumpik a răspuns:

Emma dumitrescu e superba are 16 ani si chiar merita sa fie next top model.restul ns ce sa zic despre ele botox, silicoanehee hee. a avut dreptate una dintre fetele care nu a fost aleasa printre cele 10 ca toate ar arata ca niste printese daca ar avea extensii, silicoane, botox si toate cele si asa este cu silicoane, botox si cu ce mai au dar sunt considerate frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De niciunalaughing care erau mai frumoase.nu le aleasa...si am impresia ca o so aleaga pe tipa aia careia ii dadu sutienu jos.laughing ca saliva dupa ea botezatu

| Lady_1104 a răspuns:

Ceea care i-a dat sutienu jos:))http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0&biw=1259&bih=648

| AureliaMaria99 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult emma (soricel)si as vrea sa castigelaughing