| 3m3i3a a întrebat:

Buna TPU
trebuie sa fac cadou de craciun unei colege si nu stiu ce ii place deoarece ne cunoasem de putin timp... vreau un cadou special
multumesc
FUNDA

Răspuns Câştigător
| AlexandraM888 a răspuns:

Exista o multime de idei de cadouri pe care i le poti face, o cana cu ceva inscriptionat pe ea, sau un glob. Poti de asemenea sa ii cumperi ceva ce stii ca ii place gen bluze, esarfe, poti sa ii iei de exemplu o pereche de manusi mai colorate sau bijuterii: cercei, bratari coliere!