| bkmad a întrebat:

De curand am folosit fondul de ten Renew and Lift de la Rimmel si mi-a mers foarte bine dar mi-e frica sa-l mai incerc. pentru ca cica iti imbatraneste tenul. dar este foarte foarte bun. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| MoRtY a răspuns:

Pai daca ai peste 16 ani este ok.eu il folosesc de un an si tenul meu este la fel...nu prezinta nici o schimbare.asa ca il poti folosi fara nicio probleba. sper ca ti-am fost de folossmug