| Sunt unicat a întrebat:

De curand am luat carnetul de soferi! Va bucurati? ce ziceti e bine?

Răspuns Câştigător
| Unique a răspuns:

Bravo tie! felicitari

5 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Extraordinar.

| covexrobu a răspuns:

Felicitari. Ai grija la ceilalti participanti la trafic si mai ales sa ai grija de tine. Nu te apuca din prima sa faci raliu, scarturi, scheme frane de mana si alte "smecherii" Pentru ca smecheria este egala cu prostia. Sa ai grija de tine si Drumuri multe si bune.

| ambutisare a răspuns:

Da amince laughing am sa dau petrecere in cinstea ta ca ai luat carnetu' de soferi! Ce intrebari...

| 2696 a răspuns:

O unicatule :X sunt atat de bucuroasa ca ai luat carnetul de soferi...vezi acum sa nu-l pierziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acu ca ai carnet, poti sa. ti dai glontzu' unicatule