| anonim_4396 a întrebat:

De curand ma joc metin2 RO si cred ca mi-a aparut o eroare pentru ca eu aleg server-ul iar cand vreau sa aleg si canalul nu imi merge mai exact la canal imi apar puncte de suspensie si cand ma loghez imi zice eroare la conectarea de server. Din ce cauza si ce as putea face?

4 răspunsuri:
| virusz a răspuns:

Ar putea fi din mai multe cauze.Eu iti recomand sa reinstalezi clientul si eventual sa te uiti pe forum daca cineva mai are aceeasi problema sa daca nu sa faci un nou post. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei imi dati l adresa niste hamachi pls ca nu stiu de unde sa fac rost laid de mess raulprojunio pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi apara? cand ma joc ce sa ii fac ca sa nu mai apara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa face cateodata si azi pe 26 01 2011 facu iar da isi reveni intr-o jumate de ora