| IustinaSiAtat a întrebat:

De curand mi-am luat si eu un caine (baiat ) si nu stiu ce nume sa ii pun.chiar nu am nicio idee... dau FUNDA! de preferabil sa nu fie in engleza si nu dati copy paste
app sa va spun cateva caracteristica: jucaret, ff curios, sperios, cam muscator laughing
Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Denii_6593 a răspuns:

Nume pentru catei de sex masculin:
Max, Nero, Buddy[; x], Spyke, Terry, Rex, Buster, Taz, Cody, Duke, Jack, Harley, Rusty, Toby, Murphy, Shelby, Sparky, Spot, Oscar
Nume pentru caini de sex feminin:
Blacky, Cora, Lady, Roxie, Daisy, Dona, Lessie, Sasha, Sandy, Kinta, Katie, Annie, Mura, Tasha, Tisha, Sophie, Pixie, Akira[; x], Lola.

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Bobi
Rex
Azor
Ciobanila

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Pai in Romana nu prea stiu. Scuze, dar o sa iti dau cateva in alta limba poate`ti plac : :*

Dooky, Spike, Lo, Lesii, Liz, Lucky, Mozoc, Momo, Oaki, Ozzy, Pikinez, Pinky, Puya laughing, Scooby, Teddy, Uffy, Ufo, Ufy, Uibi, Uju, Uncas, Ups, Upss, Urban, Zarky, Tom, Zoukie, Zozo.

Sper sa gasesti unul care sa iti placa. Success!

| Denii_6593 a răspuns:

Fundaaa?batting eyelashes

| mira2399 a răspuns:

Bobby, Blacky, Rony(scuze), Lupu(daca are urechi mai ascutite ca de lup), Dulau, Ursu.

| danutza29 a răspuns:

Nero cum era la gradinita...am un caine pe nume Nero