| MichaelPapushel a întrebat:

De fiecare data cand deschi browserul Google Chrome Imi apare aceasta eroare "Profilul dvs. nu a putut fi deschis corect.Este posibil ca unele functii sa nu fie disponibile.Verificati daca profilul exista si daca aveti permisiunea de scriere si de citire a continutului sau." ce sa fac sa nu mai apara mesajul asta?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

E eroarea clasica de la chrome...si mie imi aparea destul de des!
Ca sa scapi de ea instaleaza speed dial...e o pagina alternativa de pornire pe care ti-o poti personaliza cum vrei!
mie personal imi place mai mult decat pagina clasica * mai ales ca este toata personalizabila *, si nu niciodata erori!
https://chrome.google.com/webstore/detail/dgpdioedihjhncjafcpgbbjdpbbkikmi

| MichaelPapushel explică (pentru Apache):

Mersi pentru raspuns, m-a ajutat.

1 răspuns: