| nicusorcostin a întrebat:

folosesc google chrome si de ceva vreme cand vreau sa accesez orice site imi apare aceasta eroare "Profilul dumneavoastra nu a putut fi deschis corect.Este posibil ca unele functii sa nu fie disponibile.Verificati daca profilul exista si daca aveti permisiunea de scriere si de citire a continutului sau.". Stiti care e problema.Multumesc,funda

2 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Si mie imi mai pare asa cand se opreste brusc calculatorul(atunci cand se ia curentul sau se blocheaza).In general inchid Chrome-ul si il redeschid apoi.Incearca si tu. Sper ca te-am ajutat

| Ciufiiiiiiix a răspuns:

Si mie mi se intampla des chestia asta
la mine se inchide si se blocheaza
deoarece am deschis prea multe pagini in acelasi timp puppy dog eyes