| larissaaaa5 a întrebat:

De ieri mi-au apărut niște ciupituri pe picioare, mâini, burta și spate. Nu am animale de companie ca sa am purici iar curățenie in casa se face zilnic. Aveți idee de la ce poate fi? E posibil sa fi mâncat ceva și sa fi făcut alergie?

4 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Petele alea nu sunt mereu din cauza insectelor, incearca sa mergi la doctor

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mergeți la medicul de familie și acolo sigur vor găsi soluția pentru problema dumneavoastră

| Roxette909 a răspuns:

Poate ai o alergie sau toxiinfecție alimentara..sau dacă nu ai avut pojar în copilărie poate fi si acesta

| Giombel a răspuns:

Asa am avut si eu un tovarăș, Dumnezeu să-l ierte...