| anonim_4396 a întrebat:

De intrebare voi ce parere aveti despre cei emo?

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Ma intreb, voi...Nu pot sa-mi dau cu parerea in privinta stilului emo sau a oamenilor/copiilor care adopta acest stil, din moment ce nu l-am/il practic. Dar, am avut o prietena acum 2 ani care a adoptat acest stil si era super-draguta.pa pa

5 răspunsuri:
| robylego a răspuns:

Singuratici, sinistri, (sata*i*t*) asculta soul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oameni!
Ce parere sa am?!
Sunt oameni, putin cam detasati de societate, dar, inca odata sunt oameni!
Scuze repetarea de 3 ori al cuvantului "oameni" dar sincer, este cel care descrie cel mai bine "emo".
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah eu nu am o parere proasta am din contra o parere super nu stiu cum sa va zic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord cu stilul emo atata timp cat nu au ganduri sinucigase nu se taie si gandesc normal, deci sunt ok daca nu isi fac rau.

| Nov a răspuns:

Sa-si dea toti foc! si dati si tu daca esti emo sau visezi la asa ceva!