| WweEdge a întrebat:

De la 1 ianuarie, pe ask.fm, o sa pot sa vad cine mi-a lasat intrebari cu anonim? Eu asa am auzit.

2 răspunsuri:
| Rosca_Rebe_1999 a răspuns:

Nu e adevarat dar daca vrei sa vezi cine tia trimis o intrebare pe ask-fm incearca asta :ai raspuns la intrebare, sterge-o si o sa iti apara ca ai o intrebare noua.Te duci la intrebari si ii dai raporteaza/blocheaza intrebarea si dupa o sa iti apara ca anonimul care ti-a pus intrebarea nu o sa iti mai poate pune intrebari si o sa iti mai apara niste motive pentru care vrei sa o blochezi, nu conteaza ce pui, ii dai blocheaza/raporteaza, si dupa 2-4 zile te duci la setari>confidentialitate>lista neagra si acolo o sa iti apara pe cine ai blocat si ala/aia ti-a pus intrebarea.chiar merge.tongue

| Rosca_Rebe_1999 a răspuns:

NU E ADEVARAT DAR DACA VREI SA AFLI CINE TIA PUS INTREBARE CU ANONIM:

Poti. Daca ai raspuns la intrebare, sterge-o si o sa iti apara ca ai o intrebare noua.Te duci la intrebari si ii dai raporteaza/blocheaza intrebarea si dupa o sa iti apara ca anonimul care ti-a pus intrebarea nu o sa iti mai poate pune intrebari si o sa iti mai apara niste motive pentru care vrei sa o blochezi, nu conteaza ce pui, ii dai blocheaza/raporteaza, si dupa 2-4 zile te duci la setari>confidentialitate>lista neagra si acolo o sa iti apara pe cine ai blocat si ala/aia ti-a pus intrebarea.chiar merge.tongue