| ღLaviღ a întrebat:

De la cati ani poti avea un prieten?

Răspuns Câştigător
| ioana_7606 a răspuns:

De la cati consider tu ca poti fi in stare de o relatie serioasawinking eu am 14 ani si inca nu amwinking. Nu tine cont de varsta dar in ziua de azi trebuie sa fi atenta, ca baietii is rai. Ai grija.Cred ca poti discuta cu mama da despre chestiile astea.Sunt mai complicate.

Pa, pa

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Prieteni iti faci de cand esti mic, de la 3 ani in colo. Daca te referi la un "gagic" depinde de tine.Cand vrei tu.

| NuImiPunNume a răspuns:

Paaii da nu trebuie sa ai o anumita varstaa. daca te simti in stare pentru o relatie poti sa fii intr`una. numai ca este bine sa astepti persoana potrivitawinking!

| mickey a răspuns:

Nu conteaza varsta, acum depinde de fiecare.CAnd te indragostesti de cineva si sentimentul e reciproc, trebuie doar sa stii daca esti gata de o relatie. uite eu am 12 si chiar am un prieten deci...nu conteaza, vine totul de la sine.big grin

| ioioioi a răspuns:

Nu e nevoie s ai o anumita virsta pentru asta... atunci cand esti pregatita sa iubesti poti sa ai si 13!winking parerea mea...winking