| anonim_4396 a întrebat:

DE la cati ani se poarta tanga?(adica poti purta tanga)

Răspuns Câştigător
| JokerV a răspuns:

Ioana crede-ma ca cunosc niste fete din clasele a 4, 5, 6, 7, 8-a si tot asa, care poarta tanga eu zic ca poti sa porti de la orice varsta dar luma spune lucruri urate de ex: piti, sau fitoasa ***... acum treaba ta eu tiam spus

| JokerV a răspuns (pentru JokerV):

Lumea*

| BCoMichael a răspuns (pentru JokerV):

Stie si ea ca se scrie "lumea"
nu mai vanati greseli ca dracul!

5 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, pai la 10 ani sa zicem nu merge mai asteapta si tu acolo de pe la 15 /16 ani in sus ca inca esti in crestere si dezvvoltare si te poate afecta la sale (spate) poti alege inschimb din multitudinea de modele de boxeri ce-ti place tie.

| toxik a răspuns:

Nu conteaza varsta.

| ioana32 a răspuns:

Nu am 10 ani implinesc anul asta 13