| Andrei123Aa a întrebat:

De la ce varsta ati avut iubita/prietena?
Am 17 ani si eu nu am...e ceva rau in asta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

12 ani prima actiune, cat pe ce primul xxx putea sa fie dar am refuzat oferta pentru ca nu aveam prezervativ. Acum am 300 in seif pentru cazuri de genu ala laughing cu tipe adulte oricum

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la 21. Nimic rău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic anormal. Eu am 27 de ani și nu am avut niciodată o relație și mi-e foarte bine așa. happy

| MPersephone a răspuns:

Eu la 17 am avut primul prieten, acum ma uit la cei de 17 ani si imi par prea mici, deci nu, nu e nimic rau. Timp este pentru tot.

| blondie22 a răspuns:

Nu e ceva rău, probabil ți-e mai bine așa!