| Zmeura a întrebat:

De la ce varsta ati inceput sa va machiati?

Răspuns Câştigător
| PuяpℓeMusic a răspuns:

La 15

13 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu nu ma machiez, fetele de la aproximativ 14 ani, asta din ce am vazut eu pe strada, daca gresesc, te rog sa-mi confirmi!

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

De la 13 ani am inceput sa ma machez... dar din curiozitate. apoi a devenit o obisnuintabig grin

| Alina_9354 a răspuns:

Prima data pe la 14-15 ani dar doar cu rimel! De cand am intrat la liceu am inceput sa folosesc si tus, si creion si farduri...

| Aia cu cap mare a răspuns:

Eu nu ma machiez...

| Florry19 a răspuns:

Mă machiez de la 15 ani, însă doar la ocazii. De ce să îmi stric tenul de acum?

| GabrielaIoana a răspuns:

13 ani... da doar ocazional. poate mai mult cu rimel da doar atat

| moftuliki a răspuns:

De la 13 ani cu rimel si luci de buze acum ma machez ceva mai mult big grin da depinde de fiecare

| LaMLaMlaMa a răspuns:

| alexaalexandra a răspuns:

De la 13 ani. cu luciu de buze
acum ma dau si cu fond de ten.
nu folosesc prea des rimel.

Răspuns utilizator avertizat
| Siimo a răspuns:

De la 9 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inceput sa ma machez de la 13 ani dar nu foarte strident...adica pentru inceput m-am dat cu rimel, apoi pe la 14 ani am inceput si cu fard. ideea e ca trebuie sa o iei usor, sa nu faci lumea sa isi creeze o parere rea despre tine. trebuie sa dai impresia ca ai grija de tine, ca nu iti neglijezi aspectul. pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 15 ani am descoperit rimelul, si pe la 17 ani fondu de ten. si de pe la 18 am inceput sa le folosesc mai des tongue gen aproape in fiecare zi, dar trebuie neaparat sa te demachezi inainte sa te bagi la somn