| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete : De la ce varsta ati inceput sa va machiati? Va duceati la scoala machiate?

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Nici acum nu prea ma machiez. doar la ocazii speciale thinking sau cand mai am eu chef. Nu consider make-up-ul un must.

| Lora_6439 a răspuns:

Eu prin clasa a sasea (deci la 12 ani laughing ) imi dadeam cu foarte putin creion si nu se lua nimeni de mine la scoala, in afara de profa de bio.

| andreea93_9801 a răspuns:

Poii cam prin a7 credtongue
Acum nici pana la magazin nu merg daca nu sunt data macar cu rimeltonguesau sa am parul`l intins si ma dau si cu un pic de fond de tenhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ma duceam la scoala eu, era interzis machiajul.Acum nu mai e, fetele se duc la scoala machiate si nici uniforma nu mai exista ca inainte.