| LarissaProdan a întrebat:

De la ce varsta ati purtat sutien? Cum v-ati convins mama?

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

În clasa 7-a.

| GigiMenta a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa iti convingi mama sa porti sutien. Odata ce ti se dezvolta sanii cred ca ar trebui sa porti bustiera si cand mai cresc poti ajunge si la sutien. O sa ai destul timp sa porti.

| RoxxRoxanne a răspuns:

Eu port sutien de la 12 ani. Mama si-a dat seama ca fiica ei a crescut laughing

| AliKilljoy a răspuns:

Pai eu port de la 13 ani...acum am aproape 15 si pe mama nu am convins-o, a vazut ca trebuie sa port sutien si nu mi-a spus chestii de genul ca esti prea mica...asa ca daca tu simti nevoia sa porti sutien, poarta!