| ForbiddenLove a întrebat:

De la ce varsta vi se pare ok sa merg la o sala de fitness?(Sunt fata)

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Daca ai probleme cu greutatea, poti merge la orice varsta.
Insa doar pentru a te metine in forma, cam dupa 18 ani as spune euwinking

| pwp a răspuns:

Prietena mea merge la fitness(are 14 ani)

| baru a răspuns:

Sall. Pentru fete nu este prea indicat Pentru femei, da. Pentru o fata, indicat este sa faca bazin, coarda si anumite miscari pentru modelarea corpului, din Artele Martiale. Deodata ce vei face sala, se poate ca si corpul tau sa sufere transformari, nedorite de tine. Tu banuiesc ca vrei sa-ti modelezi corpul, nu sa-l dezvolti. Trebuie vazut exact pentru ce vrei sa faci. Pa

| ChocaholicBi a răspuns:

Pai depinde - poti face cursuri mai usoare cum ar fi : aerobic, dans, kangoo jumps. etc. si de la varste mai mici minim 8 ani.
- poti face si lucruri mai grele cum ar fi : autoaprare, fitness, box de la 18 ani in sus. Iti recomand o sala buna, intra pe site daca esti din bucuresti - www.animalkingdomclub.com. Succes! Funda?

| DEBrown a răspuns:

Cel mai ok e sa nu mergi deloc laughing

| p1nk a răspuns:

Nu trebuie de la o anumita varsta ci atunci cand simti ca ai nevoie sa te mentii in forma.

| raisa1993maria a răspuns:

17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand vezi ca nu mai atragi barbati si nu mai poti scoate profit de pe urma fizicului tau.(sunt uimit)

| kissme5003 a răspuns:

Pai sincer...eu am mers prima data la 11 ani...cati ani?