| UmbraDeVulpe a întrebat:

De la robinetul electric poate sa curga de exemplu si apa fierbinte? Gen de 60 de grade si asa? Deci ai apa de orice temperatura, nu?

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles, de aceea se cheama robinet electric! Dar in functie de cati wati are asa calda va fi si apa! Adica daca are sub 1000 de wati nu te astepta sa ai apa fierbinte, dar calda vei avea si nu vei avea o presiune mare ca la un dus de exemplu...

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Daca gasesti ia de 2000 de wati, asta va fi bine! Cu cat are mai multi wati cu atat vei avea apa calda din abundenta adica la o presiune mai mare!

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

N-ai pentru ce! De ce esti avertizat? Ce ai facut ca mereu apare raspunsul tau ca avertizat si ascuns... laughing

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Te-au suspendat pentru un timp! daca era pentru totdeauna iti inchideau contul de tot!
Dar totusi ce ai facut, ca-ti zice de ce te suspenda...

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Aha... pai alea chiar ma enerveaza si pe mine laughing