| Culcat2u a întrebat:

De la un timp am niște probleme destul de grave.Pe zi ce trece am senzația ca lumea din jurul meu se dărâmă, am pierdut mulți tovarăși iar cu liceu ce *** sa mai zic ca am dat o in bara de cam la început.Tin sa precizez ca sunt a 9 a. Orice sfat e binevenithappy

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu te sfatuiesc sa mergi la psihologul liceului, nu trebuie sa platesti nimic, fiind elev.Vei gasi acolo un spatiu safe unde sa te descarci si sa intelegi obiectiv ce simti.

| Hyperion7 a răspuns:

Tovarășii tăi nu au fost tovarăși!
Învață să accepți că oamenii vin și pleacă și că unii vin doar sa te învețe lecții de viață.
Cu multi, după ce termini școala, nici nu vei mai ști de existenta lorwinking

| LisaJulie a răspuns:

Unii prieteni rămân pe viață, dar te-ai gândit sa îți faci cumva rost de o noua gasca și începi de la capăt? Nu știi niciodată cine îți poate fi prieten