| simonafrumoasa a întrebat:

Hei. Cam in cat timp trece o arsura de la usturoi de pe fata. Precizez ca este destul de mare.

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Nu prea inteleg la ce te referi. Poate ai gresit tu cand ai scris, dar cum poti avea o arsura de la usturoi?
Daca este o arsura normala, depinde de cat de grava e, pentru ca iti poate lasa semne de care nu scapi.
O zi frumoasa!

| Fernando9Torres a răspuns:

Te-o ars catelul(de usturoi)?

Pentru mai multe detalii va rog sa rescrieti intrebarea corect, altfel riscati sa fiti invinovatita de zoofilie cu catei...de usturoi!

Răspuns utilizator avertizat