| BuBuLyNa a întrebat:

De multe ori mi-am pus intrebarea "de ce baietii se uita la fete decat la sani si la fund?". As vrea sa-mi raspunde baietii la intrebarea asta daca se poate. Dau fundita(dar raspundetzi mai concret).

Răspuns Câştigător
| MoNsTeR a răspuns:

Pentru Marylovesyou.cum draq sa fie bulangiilaughingrolling on the floor. bulangiu=homosexual...in principal se uita la sani si la fund pentru ca este primul lucru pe care il remarci la o fata (ma refer la aspectul fizic). doar nu crezi ca atunci cand vrei sa intri in vorba cu o fata mergi si o intrebi ce studii arelaughing sapoi mergi cu ea la suclaughing. logic ca mai intai te uiti la aspectul fizic.si pe masura ce te imprietenesti cu ea incepi sa o cunosti mai bine si sa-ti dai seama km cei in mintea ei lucruri referitoare la personalitate ei etc. oricum eu nas sta cu o fata doar pentru sani si fund.adica daca este o tuta care nu gandeste si nu-i in stare sa faca nc in viata as lasao. daca te referi la baietii care se uita pe strada dupa sanii si fundul fetelor. pai eu cred ca este normal :->. adica orice baiat normal se uita dupa o fata frumoasa.sti cum ebig grin. cei frumos si lui Dumneze ii placebig grin

15 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pentru ca sunt baieti.laughing. ce. tu nu te uiti daca e frumos?

nony
| nony a răspuns:

Pentru ca astea sunt cele doua lucruri care ne ridica. nivelul. Daca nu aveati fund si sani, probabil buzele erau campioanele absolute big grin

| Flav a răspuns:

Dar voi de ce va uitati mereu la cati bani sunt dispusi sa scoata din buzunar?

| yellowalien a răspuns:

Da ce-mi place. a pus fata o intrebare pentru baieti si cam numa fetele i-au raspuns...

| Victoria a răspuns:

Pentru ca sunt superficiali si nu tin cont de faptul ca frumusetea fizica e trecatoare. Totusi, e imposibil ca, fete sau baieti fiind, sa nu ne uitam la aspectul fizic. Pe baza lui incepe o relatie, de obicei. Insa un baiat inteligent se uita mai intai in ochii fetei, pentru ca ochii sunt poarta sufletului, nu alte forme.

| Butsilee a răspuns:

Parerea mea sincerthinking pentru ca sunt bulangii(scuza-mi expresia) dar nu toti sunt asa happy nu stiu sa aprecieze o fata dupa altceva no talking sau decat dupa sani si fund stiu sa aprecieze daca are e "buna" chatterbox daca nu are pa pa si la revederelaughing cam asa e...

| spyceygirl a răspuns:

Sunt fata, dar vreau sa iau oarecum apararea baietilor
daca feteleasta isi expun, u la ce ai vrea sa se uita? nu purtam noi fetele blugi stramti casa parem "mai nu stiu cum, si sa ne puna in evidenta fundul", nu purtam noi decolteuri? push-up-uri si tot felul de bluzite care ne pun in evidenta sanii? si astunci l cveai pretentia sa seuite ei? vrei sa spui ca op fata lasa sa se uite "in interiorul ei", aici ma refer la suflet? baietii acum nici macar nu e mai uit a fetele fetelor, pentru ca nu mai sunt ale lor, se uita la niste masti, fetele din ziua de azi sunt pline de fobd de ten si alte "minunatii in exces" care le strica fatahappy
prin urmare eu zicca nu e doar vina baietilor, bine, mai sunt si unii nesimtiti care sunt din "cale-afara de porci"(scuze expresia)-da asta cred ca tot din cauza fetelorhappy

fetele am dreptate? n-amvrut s jignesc sexul feminin doar am vrut sa le iau un pic apararea baietilor.

| BUBULINA a răspuns:

Ce intrebari interesante la 12 anisori ai tai
gata nu iti mai plac papusile?

| asdgfhresry a răspuns:

Eu sunt fata, dar stiu de ce se uita la sani si fund. Ai vazut ca in fiecare relatie cand se saruta baietii pun mana pe picior sau pe fund in timp ce sa saruta? Probabil ii excita. Alt motiv e ca trebuie sa fie nesimtiti, altfel nu se simt ei bine whistling

| undercovergirl a răspuns:

Buna,
Barbatii se uita direct la ce ii intereseaza fara motive intemeiate si femeile stiu asta. Pentru ce crezi ca ne imbracam in blugi stramti, bluzite decoltate si push-up-uri de ne urca sanii pana in gat? Noi femeile stiu ca ei se uita, fie ca se uita ca prostii, fie ca se holbeaza, noi continuam sa ne imbracam sexos si provocator si pe deasupra ii mai numim porci, "barbatii sunt porci"! happy
Deci, ca o concluzie barbatii se uita la unele parti ale corpului fiindca si noi dorim asta, chiar daca nu recunoastem :-P

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Pai ei nu vad decat ''denivelarile'';laughing

| cipri08 a răspuns:

Pentru ca fetele asta scot in evidenta. Parerea mea...

| andreea7520 a răspuns:

Nu sunt de acord cu tine! Nu toti baietii fac asta, doar ce`i mai nesimtitibatting eyelashes. majoritatea se uita si la aceste aspecte dar aprecieaza mai mult cum gandesti, cum te exprimi. happy
Cat despre De ce se uita, ce sa-ti spun? Asa sunt obisnuiti, unii nu se pot abtine, altii nu se uita! happy

| Sniper a răspuns:

Pentru ca asa ne sta in fire laughing
Ce e asa greu de inteles?
E ca si cum te'as intreba: de ce toate fetele se machiaza si se fardeaza, si alte de'astea?

| babykeykey a răspuns:

Stii de ce? hai sa zicem asa:cand vezi un baiat dragut pe strada la ce te gandesti?"Ce destept e asta!" sau "Ce personalitate are"? Nu! Prima este atractia fizica.

Acum in cazul baietilor.Sunt o specie foarte superficiala si nepasatoare. Le sta in fire sa fie asa!

The end!laughing