| Kiddaxd a întrebat:

De o săptămână mi-am luat un caniche alb. Are 4 luni.
De câte ori pot să`i fac baie?
Cum să mă joc cu ea?
Ce mâncare să`i dau? [mâncare de câini?]
Vă rog, ajutaţi`mă. happy Fundăă.

Răspuns Câştigător
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Poti sa ii faci baita de cate ori se murdareste. Ai gria ca aa sa nu fei foarte fierbiente. E bine sa o obisnuiesti de mica cu apahappy
De jucat, poti sa te joci tot timpul. Depinde care are si ea chef. In schimb sa nu o obosesti prea mult
Mancare ii poti da, pedigree cu sos happy Catelusa mea adora pedigree, dar ii mai dau si mancaruri gatite pe care le face mama. Asa ca nu are importanta daca ii dai si din ce manaci tu happy. Insa sa nu ii dai oase, sau chestii mici cu care s-ar putea inneca.Laptele sau ciorba sunt suficente daca manacahappy
Bafta kiss. Sa imi arati si mie poze cu catelusa daca ai happy. Lasa-mi id-ul tau pe privat
Pa-pa big hug

| Kiddaxd explică (pentru Mădăăăăăăăăăăăăăăă):

Mulţumes. big grin
Id: crazykid. orsii

1 răspuns: