| anonim_4396 a întrebat:

De obicei pe cine aveti invitati la sarbatorirea zilei de nastere (rude, prieteni, vecini, etc) si ...cum va imbracati pentru ocazie?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De regula la ziua de nastere nu se invita, o cunosc numai persoanele apropiate. Tinuta trebuie sa fie aleasa in functie de locul unde iti sarbatoresti ziua.

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Imbracat normal. Blugi, hanorac, etc.
SI nu, nu invit pe nimeni niciodata.

| juniper a răspuns:

Ce? Nu ma duc la o nunta ca sa ma imbrac asa, niste blugi, o bluza draguta, un tricou frumos, este de ajuns.

| Bishop a răspuns:

Prieteni, ca rudele vin neinvitate laughing
si ma imbrac normal, cum ma imbrac si cand ies in oras, adica casual

leonardk
| leonardk a răspuns:

Nu invit pe nimeni. Cine tine la mine stie cand imi este ziua de nastere si vine neinvitat(farmecul surprizelor). De imbracat....cum ma simt mai comod.(exclus pijamalele)

| Aurelia a răspuns:

Nu imi sarbatoresc ziua de nastere, prin urmare nu invit pe nimeni. Doar mancam ceva in familie, la sfarsit tortul, "La multi ani" si asta-i tot.

| Funny a răspuns:

Imbraca-te comod!