| FuckingContra a întrebat:

De pe ce site-uri va cumparati carti?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Booklet e cel mai bun. Funda?

| FuckingContra explică (pentru anonim_4396):

Acolo gasesc doar culegeri, eu vreau carti de citit. literare

| anonim_4396 a răspuns (pentru FuckingContra):

Atunci gasesti pe site-ul Carturesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elefant.ro(exista si aplicatie pe care o poti descarca de pe Google Play, de asemenea exista si carti gratuite pe care le poti citi in aplicatie dar si carti pe care le poti descarca in aplicatie in format electronic si le platesti, insa poti comanda si carti "reale" care iti vin acasa).
LibrarieOnline.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elefant.ro
Găsești pe siteul lor și recomandări, descrieri ce dorești doar că trebuie plătit transport. Eu mi am luat o comandă de 50 lei și am primit o carte gratis acum câteva luni.

| UzOm a răspuns:

Librărie.net

| Kandia15 a răspuns:

De pe libris. Mereu transportul e gratuit, oriunde in tara

| MaeRii a răspuns:

Libris.ro ca are transport gratuit si elefant.ro deoarece are multe oferte ^^