| KaanNoah a întrebat:

De revelion o sa fiu cu un prieten si inca 2 prietene. O sa fim 2 baieti si 2 fete. Faza e ca o sa fie caterinca, stiu asta si distractie. Eu sunt mai timid putin. Ce as putea face in legatura cu asta? Dar in afara de asta, ziua mea o sa fie pe 1 ianuarie, fix dupa revelion. Ce ar fi frumos sa aduc sau sa cumpar? Sfaturi pentru atunci va rog.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ziua ta ai putea să iei o sticlă de șampanie și un tort.
Încearcă să te integrezi în grup, să nu fii tăcut.

| KaanNoah explică (pentru Andreeush):

Ma inteleg super cu ei, doar ca ei sunt extravertiti. Eu sunt cel mai timid