| itstime a întrebat:

Nu imi vorbeste deloc, desi e prieten bun cu fratele meu. Abia daca ma saluta cand ne intalnim. Cum aflu daca ma place? Tot ce stiu e ca e foarte timid in legatura cu relatiile dintre baieti si fete. As vrea tare mult sa aflu daca ma place, dar fara sa il intreb. Deci? Ceva pareri, sfaturi, semne sau gesturi? Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Unii baieti cresc mai greu si deschid gura si mai greu!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred. Cred ca pur si simplu nu e interesat de tine altfel ar fi incercat macar cumva sa se bage in seama chiar daca e foarte timid.

| neutrino a răspuns:

Mai asteapta si tu putin sa mai creasca, apoi iti va spune el.

| itstime explică (pentru neutrino):

Are 23 de ani. Cat sa mai creasca? laughing

| neutrino a răspuns (pentru itstime):

Unii baieti cresc mai greu si deschid gura si mai greu!

| R0R0 a răspuns:

Daca nu te baga in seama, n-ai cum sa iti dai seama.

| ambicio a răspuns:

Daca se roseste, se balbaie, are un comportament bizar, daca te evita(in cazul in care e timid)