| Dersixdrawq a întrebat:

Se aproprie ziua de nastere a celei mai bune prietene si sunt putin in incurcatura. I-am cumparat pana acum 2 carti pe care stiu ca si le dorea de multa vreme dar nu este suficient. Asa ca as avea nevoie de cateva sfaturi legate de ce as putea sa ii mai cumpar, pe langa ce am precizat mai sus.
Multumesc!

1 răspuns:
| Daria1998 a răspuns:

Ii poti cumpara un lantisor cu numele ei, sau o bluzita draguta ce este pe stilul ei, sau va puteti lua amandoua "bratarile prieteniei" si e un cadou simbolic pentru "cea mai buna pritetena". Fiind prietena ta cea mai buna, incearca sa te pui in locul ei si cumpara i ceva simbolic si ceva ce sa aiba mereu. Poti face comanda de o husa personalizata cu voi doua sau poti sa i iei o cana termica cu o poza de-a voastra si un mesaj frumos si atunci cand cana e rece e neagra si cand torni ceva fierbinte se vede poza si mesajul.

Sper ca te-am ajutat si multa bafta!