| AlexandruUrsachi a întrebat:

De un timp am o problema cu contul de pe yahoo. Cand vreau sa ma loghez pe email, imi spune ca trebuie sa confirm cu telefonul. L-am confirmat de 3 ori deja si de fiecare data cand vreau sa ma loghez imi spune. As vrea sa numai imi spuna sa confirm cu telefonul deoarece e destul de enervant si o pierdere de timp. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra direct din messenger pe email si nu trebuie sa mai confirmi nimic.