| claudiua a întrebat:

Am si eu o problema cu Yahoo Mess-ul. Cand vreau sa ma loghez cu contul meu imi spune ca Messengerul este deja pornit, dar nu este. Ce pot face? Am si reinstalat programu si tot nu a mers. Cine ma ajuta sa rezolv problema primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| ina25bin a răspuns:

Mi se pare putin cam straniu...in cazul in care cineva e logat cu datele acontului tau, e bine sa intri pe site si sa schimbi parola.be happy

| PaTri_4098 a răspuns:

Asta inseamna ca ori ai ramas logat pe alt calculator de exemplu la un prieten sau a intrat cineva intentionat pe id tau.cam astea pot fi.big grin