| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea cumpara o rochie draguta pentru banchet clasa a8a?batting eyelashes? Imi puteti spune si de unde pleaca preturile? Sunt din Iasi! Msik kiss!

Răspuns Câştigător
| SaBriinaa a răspuns:

Phai,nu iti spun magazine dar iti pot spune cum te poti imbraca.O rochita crem,un roz bombon,mov,gri, negru, alb sau cu model.Acestea sunt culorile anului acesta.Sau iti pot sugera un costumas elegant. Daca nu prea ai saniifoarte mari poti sa iei o rochita/costum cu volanase.Acestia dau o parere de marire a pieptului dar nu si a grasimii. Daca esti blonda ti se potrivesc culorile mai inchise. Daca ai un par de culoare mai inchisa ti-ar sta suberb cu o culoare mai deschisa pentru a crea un contrast.Preturile,draga mea depind si de firma, de frumusete. Cele mai ieftine debine de 125 de lei /300 lei.Cam asa ceva.Dar sa stii ca daca iei o rochita simpla frumoasa u niste pantofi cu toculet in jur de 80 lei? bine...o rochita putin mai sus de genunchi, mai larguta sau stramta.Cand e mai larga pantofii sa nu fie foarte lungi dar la mai stramt arata bine oricum.Costumasele merg foarte bine si anul acesta dar mai greu. Fetele mai tinere mor dupa eleganta se de a fi sexy asa ca le vei vedea in fuste.Parerea mea este sa te imbraci as cum ti se pare mai bine si sa et reprezinte pe tine insuti:XSper ca te-am ajutat. Funda? Te rog mumos!:X:XBafta.pup* Scuza-ma te greselile de scriere, ortografie.Multumesc!