| anuskgalusk a întrebat:

Pentru banchet am o rochie rosie. Imi puteti spune ce culore sa aiba pantofii pentru aceasta?
Fundita.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O poti asorta cu pantofi albi, sau rosii, sau o combinatie de rosu cu alb sau intr-un final negru.
Te pup!

| LeeInNa a răspuns:

Rosii,albi sau negri.Iti spun din experienta

| UrbanViolent a răspuns:

Clasic e negru, dar mai frumos mi se pare nude stralucitor, cum sunt modelele de la Christian Louboutin
http://t0.gstatic.com/......tp?/images

| UrbanViolent a răspuns:

Nu alb. Nude e mai stilat. Iti spun. Uita-te si la vedete, vezi ca sunt o gramada car au optat pentru nude. Pentru ca e frumooos! si e natural, nu izbeste ochiul ca o pereche de pantofi albi.

| mindcontrol a răspuns:

Nuante neutre de nude, ivory, bej, crem.

| cinnamon_1275 a răspuns:

Nici albi, nici rosii.
nude merg foarte bine sau florali, un model care sa se potriveasca. negri;
depinde si de rochitawinking Spor la invatat, de asta avem noi nevoie laughing