| Anonim2796 a întrebat:

De unde imi pot lua carti de tarot? Magazin fizic, nu site. In Bucuresti. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Teffan a răspuns:

Mai nou, au adus la Carturesti o multime de pachete Tarot.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cărturești

| anonimg a răspuns:

Sa nu crezi ca daca vei cumpara asa ceva o sa iti mearga mai bine.
Ba o sa fie chiar mai rau -si pe toate planurile.

| Anonim2796 explică (pentru anonimg):

Le iau mai mult pentru amuzament cu prietenii...mi-e greu sa cred in asa ceva si oricum nu cunosc pe nimeni care sa stie sa le interpreteze

| DarthNiger a răspuns:

Bucurestiul e plin ochi cu magazine, intr-una din ele sigur o sa gasesti carti de tarot si cine ar face comanda sa cumpere carti de tarot oricum? nu e aur si nici OZN.

| Anonim2796 explică (pentru DarthNiger):

Tocmai de aceea nu vreau sa platesc si transport, le iau doar pentru amuzament cu prietenii laughing)

| xeum a răspuns:

Pare-mi-se ca-i un magazin pe cristofor columb