| mileyray a întrebat:

De unde pot comanda revista Hannah Montana?

40 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Habar nu am straight face

cami
| cami a răspuns:

Mergi si tu la o toneta de ziare, si-o gasesti acolo...
Bre, ne-am modernizatbatting eyelashes. acum mai nou, nu ne mai deplasa, o comandam direct pe 'net. tz tz tz

| Marry:X a răspuns:

Buna. Nu trebuie sa o comanzi pur si simplu te duci intr-un mall ( de exemplu kaufland) si acolo e o toneta cu ziare si o s-o gasesti acolohee hee

| dyav0litza a răspuns:

Http://www.prostisitampiti.wordpress.com sunt sigura k o vei gasi bye:*

| snepy a răspuns:

Exista asa ceva?

| Haydee a răspuns:

O gasesti la chioscurile de ziare:D
Pentru a o comanda probabil trebuie sa cumperi un numar in care afli detaliile despre abonare:D
http://www.egmont.ro/index.php?option=com_content&task=view&id=57&Itemid=2

| YepIsSuspended a răspuns:

Mai ia si tu o gura de aer curat fetit-o ca chioscuri sunt in toate colturile strazi.

| Raul a răspuns:

E logic ca nu aici si mai lasati-ma fratzilor cu ana orfana asta ...nu mai pot eu cu vedele lu peste prajit ca daca ar fi sa fie razboi vezi tu ce eroi am avea...traim in romania si asta ne preocupa pe noi?(sau cel putin pe tine)

| Raul a răspuns:

Deci hai care ai dat nefolositor sau stupid la raspuns sa recunoasca, ca nu meritamwaiting

| Raul a răspuns:

Toti cu aceasta miley(si i-as fi zis eu un adjectiv)nu stiti cei muzica buna...toti sunteti voi critici de dati stupid (fara ofense @criticulbig grin)...Get a life!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite pur si simpli mergi la un chisc de ziare... dar am si eu o intrebare cum se comanda revista pe net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la toate chioscurile de ziare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si cumparo de la chioscul de ziare sau comando de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe internethappy si mai faci si economie de timphappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la chiscuri de ziare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da telefon la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la chioscuri de presa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e foarte simplu orice chiosc oricat de mic este trebuie sa o aiba si eu amluat-o azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca eu am fost si nu e in giurgi cred cred ca e in piata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cumperi de la chioscuri cu ziare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la magazin! sigur gasesti ...nu ai cum sa dai gres... app:vezi ca scrie mare MAGAZIN MIXT sau SUPER MARCHET ...sau o gasesti la boschetari de vand ziare printre masiniwinking sau la o gheretaa de ziarelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toate chioscurile care exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa o cumperi de la un chiosc de ziare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De re net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la chioscuri se cumpara si apare in fiecare miercuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta incerc sa aflu si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la chioscul de ziarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cel mai mare fan si t rog intra pe idul asta daianadenisa29. Sper sa putem vb impruna.