| Cheloo20cmRecords a întrebat:

De unde pot comanda un tricou cu Eminem?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Http://www.bestial.ro/......rofon.html

stiu ca e maieu, dar numai asta l-am gasit.
si asta:
http://www.okazii.ro/......couri.html

4 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai du-te la magazinele de pe la tine de prin oras si intreaba daca poti da comanta de un tricou cu eminem pe el.sau.sunt in unele orase magazine unde poti da orice imagine sau scris ma rog si ei iti imprima acea imagine sau scris pe un tricou.depinde de unde esti.cauta pe net sa vezi daca exista asa ceva la u un oras sau intreaba vanzatoarele. Baftawinking

| alynutza6820 a răspuns:

Cumpara hartie speciala de transfer si fa-ti singurlove struck

| swagMeOutBitch a răspuns:

Am vazut cateva pe okazii.ro

| dege a răspuns:

Sunt locuri unde poti sa-ti personalizezi tricouri, perini, etc.Copiezii poza pe care o vrei pe un CD si o duci sa-ti faca tricoul smug. Funda?batting eyelashes