| anonim_4396 a întrebat:

Daca ies pe 1 voi castiga un tricou? adica prin comanda voi primii un tricou?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Da,daca vei termina pe primul loc intr-o zi vei castiga acel tricou. Funda?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
vei primi un tricou daca pana la miezul noptii vei fi pe primul loc cu cele mai multe raspunsuri bune si de calitatehappy
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Da,dar conteaza si raspunsurile date de tine.La sfarsitul zilei ti se pot sterge de catre administratori daca nu sunt relevante.Si pierzi primul loc.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Da sigur, daca iti menti scorul pana la 00:00 noaptea o sa il ai. Eu nu prea am timp dar mereu cand imi ramane timp il folosesc pe tpu.In orice caz"mam programat"sambata asta si miercurea viitoare sa castig un tricou.
Bafta in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Dacă ieşi pe locul 1 atunci vei câştiga tricoul.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa comanzi nimic, doar sa raspunzi cat mai bine si sa inchei ziua pe locul 1.Mult succes.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,daca vei iesi pe locul 1 vei castiga tricoul.