| ExpertMen a întrebat:

De unde pot cumpara asa ceva din Romania:http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=9fGdOPyWi4Y&feature= fvwp

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Aceste bilute se vindeau la magazinele cu chinezarii sau la cele de ieftinaciuni. Eu le zic magazine la 3lei. Costa putin o punga din asta cam 4 lei cu bilute si sunt altele si cu insecte, cu flori, etc. Sfat cauta bilute care se umfla in apa, asa sa te exprimi cand cerihappy La un moment dat se gaseau si la marewinking la magazinele de langa plajahappy etc