| Whatthehell66 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta dar o repet. Uitati: as vrea sa imi ziceti si mie un super market de unde pot cumpara personal tricouri, bratari, insigne, rucsacuri etc cu tokio hotel. Multumesc. Promit funda!

Răspuns Câştigător
| Adella05 a răspuns:

Nu cred ca au la super marketuri asa ceva dar eu iti recumand sa iti cumperi de pe bestial.ro eu de acolo mi-am cumparat mai multe chestii cu thwinking.

sper ca te-am ajutathappy.

2 răspunsuri:
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Buna.nu o sa gasesti in supermarket dar pe bestial.ro cum s-a mai zis sigur gasesti:Xde acolo mi-am luat si eu. dar foarte multe am de la concert euX:X:X:X: fundita? sper ca te-am ajutat

| miyavi7 a răspuns:

Am 2 tricouri bill si 1 th.mai am postere,bratari,mini agenda, calendar, breloc figurina, orar, etc. japonia7@yahoo.com. trimit poze.