| Consumptive a întrebat:

De unde pot descarca Kelley Armstrong - A doua luna plina in format pdf in limba romana? La o adica si online e ok.
Vreau totusi sa imi dati un raspuns sigur, nu " e posibil sa gasesti nu-stiu-unde".

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://referate.unica.ro/carte-A_doua_luna_plina_Kelley_Armstrong-8071.html ti-am dat un link direct download, eu nu descarc pentru ca nu ma intereseaza cartea, tu trebuie doar sa dai click pe download, o seara placuta.