| nimic pt nimeni a întrebat:

De unde pot descarca photoinstrument.de fapt l-am descarcat dar nu pot salva poza p care o modifik pentru ca nu am licentzabig grinwinking

2 răspunsuri:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Iti spun eu cum trebuie sa salvezi. uita-te la tastatura langa delete este un buton Prin Screen SySRq, apasa pe el, si deschide paint-ul. du-te la edit si dupa aia paste. tai imaginea si dai new acolo sus langa edit. dai x si o salvezi.atat.tr mesaj daca nu intelegi ceva. fundita?big grin

| Katyusha_4814 a răspuns:

Pai nu il poti descarca decat in versiune triala, care asa cum ai vazut nu permite salvarea pozelor. Singura solutie este sa faci un screen-print pozei editate si apoi sa o decupezi. Sau sa cumperi programul, dar nu cred ca meritahappy.