| IrinaAniri a întrebat:

De unde pot sa cumpar ceara pentru epilat?

7 răspunsuri:
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Ori cum cu lama sa nu incerci!
In loc sa umblii dupa ceara ai putea merge la o frizerie sa te epileze acolo!
DAR daca chiar vrei ceara rece :
Poti merge la o farmacie
Poti merge la un DM/dm
Poti sa mergi la un supermarket
La mall
De la ori ce gen /LIDL,PLUS,PROFI, CORA, REALwinking
Cam atat! Dar nu sunt prea bune, iti spun din propria experientza worried is cam nasoale!

Sper ca te-am ajutat! big grin

| pufoseniaRO a răspuns:

Pai in primul rand nu stiu de care vr benzi de ceara rece sau ceara pe care s o incalzesti oricum ambele variante le gasesti in hipermarcketuri de exemplu eu am vazut in cora happywinking

| Geo_5638 a răspuns:

De la carrfour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am de vanzare ceara de epilat de unica folosinta daca esti interesata.

| megadeth_5578 a răspuns:

Orice hypermarket sau supermarchet sau farmacie

| ottovintila a răspuns:

Epilatoare cu ceara de unica folosinta sau traditionala sau epilatoare pentru epilarea definitiva acasa. Aparatura si consumabile gasesti la http://www.tpb.ro/