| loverock_9344 a întrebat:

De unde pot sa-mi iau sprary-uri pentru graffiti? am uuurgent! su da stiu de rulez. dar ceva mai aproape in zona iancului\decebal? sau mrg oriunde si daca stiti puteti sa-mi ziceti si cum ajung acolo?laughinglaughing

1 răspuns:
| 2222222222222222 a răspuns:

Sti ca poti sa le comanzi prin posta de pe site-ul rulez.Sau daca nu prin zona aia nu stiu decat un magazin dar nu stiu cum sa ajungi de acolo se numeste SprayZone! Haine graff incaltaminte etc e ca rulez! Varul meu lua de acolo big grin