| Ion1983 a întrebat:

Am un Huawei si in bara de notificari mi-a aparut o foaie cu coltul indoit si semnul exclamarii pe ea. Odata cu asta telefonul nici nu mai salveaza pozele pe care le fac. Mentionez ca telefonul a fost desfacut pentru inlocuirea bateriei si cred ca de atunci e asa.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica starea cartelei de memorie: daca nu este plina sau arata 0 capacitate, atunci nu face bine contact.
In caz ca este plina, transfera /sterge din filmari /poze, sa se elibereze loc.
In caz ca se vede capacitate 0, scoate-l din telefon si pune-l la loc, poate isi revine.